2019 Düğün Trendleri Arasında Neler Var?

2019 Düğün Trendleri Arasında Neler Var?

2019 Düğün Trendleri Arasında Neler Var?

2019 düğünlerinde gelinlik, gelin saçı ve makyajı, düğün pastası, davetiye gibi unsurlarda sadeleşmenin yanı sıra iddialı modellerin dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. Tektaş ve alyans modellerinde sıra dışı tasarımlar klasik evlilik yüzüğü algımızı yıkıyor. Düğün davetiyeleri, pastalar ve abiye trendlerinde ise sanatsal dokunuşlar dikkat çekiyor. Dilersen 2019 düğün trendlerine yakından bakalım:

2019 Gelinlik Modası
2019 gelinlik modelleri klasik gelinlik algımızı yıkacak! Beyaz gelinlikler renkli tasarımlar ile çeşitleniyor. 2018 gelinlik trendlerinde etkisini gösteren fiyonklar 2019’da büyüyor, katmanlar daha da genişleyip, tulumlar çeşitlenerek gelinlik algımızı sarsıyor.

2018'de sokak modası ve dekorasyon trendleri arasında gördüğümüz metalik detaylar ve geometrik çizgiler, 2019’da gelinliklerde de boy gösteriyor. Ünlü tasarımcıların 2019 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonlarında, geometrik desenler, gelinliğin tamamında kullanılıyor. Bu desenler sonbaharda uzun duvaklara da sıçrıyor.

2019 sonbahar gelinliklerinde ise tüller öne çıkıyor. Uzun duvaklar, omuz detayı hatta abartılı katlarıyla gelinliğin etek kısmı olan tüller, bazı markalarda karşımıza transparan bir gelinlik olarak çıkıyor.