2021DÜĞÜN TRENDLERİ ARASINDA NELER YER ALIYOR

2021DÜĞÜN TRENDLERİ ARASINDA NELER YER ALIYOR

2021DÜĞÜN TRENDLERİ ARASINDA NELER YER ALIYOR

2021 düğünlerinde gelinlik, gelin saçı ve makyajı, düğün pastası, davetiye gibi unsurlarda sadeleşmenin yanı sıra iddialı modellerin dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. Tektaş ve alyans modellerinde sıra dışı tasarımlar klasik evlilik yüzüğü algımızı yıkıyor. Düğün davetiyeleri, pastalar ve abiye trendlerinde ise sanatsal dokunuşlar dikkat çekiyor. Dilersen 2021 düğün trendlerine yakından bakalım:

2021 Gelinlik Modası
2021 gelinlik modelleri klasik gelinlik algımızı yıkacak! Beyaz gelinlikler renkli tasarımlar ile çeşitleniyor. 2021 gelinlik trendlerinde etkisini gösteren fiyonklar 2021’da büyüyor, katmanlar daha da genişleyip, tulumlar çeşitlenerek gelinlik algımızı sarsıyor.

2021'de sokak modası ve dekorasyon trendleri arasında gördüğümüz metalik detaylar ve geometrik çizgiler, 2021’da gelinliklerde de boy gösteriyor. Ünlü tasarımcıların 2021 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonlarında, geometrik desenler, gelinliğin tamamında kullanılıyor. Bu desenler sonbaharda uzun duvaklara da sıçrıyor.

2021 sonbahar gelinliklerinde ise tüller öne çıkıyor. Uzun duvaklar, omuz detayı hatta abartılı katlarıyla gelinliğin etek kısmı olan tüller, bazı markalarda karşımıza transparan bir gelinlik olarak çıkıyor.